Programma Het VerhAal 2017

De route wordt met duidelijke wegwijzers aangegeven en je kunt starten bij de bibliotheek in Veghel of de Kilsdonkse Molen in Heeswijk-Dinther. Daar kun je zondag 27 augustus een programmaboekje meenemen.

KLIK OP DE TITELS VOOR MEER INFO

 Kilsdonkse Molen     
 11.00-11.30 Onthulling gedicht Bart Budding  
 12.00/13.00/14.00 Harrie de Koning P
 14.00-15.00/15.15-16.15/16.30-17.30 Workshop Graffiti 
 Doorlopend  Fotoclub Bernheze  K
 Achter Zwanenburg    
 12.00  Literaire mis - pastoor Joost Jansen - Haydn Ensemble  
 13.15-14.15  Jos Swanenberg over dialect  I 
 14.30-15.00  Haydn Ensemble  M
 15.15-15.30  Mas Papo  P
 15.30-15.45  Sabine Kars  P
 16.00-16.30  Summer Vocals  M
 16.30-16.45  Maarten van den Elzen  P
 17.00-18.00  Megan van Wees (cabaret)  T 
 18.00-19.00  Bart Chabot  P 
Vanaf 12.00 uur om de 2 uur  Vertrek fluisterboot naar Julianapark met verhalenverteller Eric Borrias Enkele reis 1 uur  
 Waterschapsheuvel / Aa-broeken    
 13.00-17.00  Portretdichter Bert
 Doorlopend  Informatie waterschap Aa en Maas
   Kerkenhof van Walter van de Velden
   Jannie Maakenschijn & Maartje van den Bosch K P
   Jan van Daal K
 Aa-broeken (diverse locaties)    
 13.15/13.45/14.15/14.45  Gert-Jan Verbueken & Govaert Haché, liederen Schubert  
 15.00-16.00  Auke Nieuwenhuis en Eline Havelaar - Het temmen van de feeks  T 
 11.00-18.00  Proces Verbaal  I 
 14.00-16.30  Complimentenvissers  I 
 Doorlopend  Hieke Stek - Theepotgedichten  P I
   Bomenbestormers van Gijs van Bon  K 
Aa-broeken - Dichterspodium    
 13.00-13.15  Ad van Schijndel  P
 13.15-13.30  Mas Papo   P 
 13.30-13.45  Sabine Kars  P 
 14.00-14.30  Jos Theuws  M 
 14.45-15.00  Erika de Stercke  P 
 15.00-15.15  Maarten van den Elzen  P 
 15.15-15.45  Jos Theuws  M 
 16.00-16.45  Charles Steijger met diverse dichters  P 
 Spoorbrug / Gazellepad    
 14.00-16.00  Canta Libre - zang  M 
 Kiosk / Markt / Lambertuskerk    
 12.00-17.00  Afhaalpoëzie  I 
 12.00-17.00  Rondleiding Lambertuskerk  I 
 Bibliotheek Veghel    
 13.30-14.30/15.00-16.00  Schrijfworkshop zeer korte verhalen van Kelly Meulenberg
 Inschrijven
 W
 13.45 -14.30  Voordracht schrijfkring o.l.v. Miriam Storck: Ella Chirita, Ilvie de Ceulaer, Nargis Popalzai  P
 15.00-15.45  Ellen Deckwitz  P 
 16.00-17.00  Pepijn Lanen   P
 Julianapark    
Vanaf 11 uur om de twee uur  Vertrek fluisterboot met verhalenverteller Eric Borrias Enkele reis 1 uur  
 Langs de route  QRcodes van Jojanneke Dekens